דואר ישראל

שירות EMS Israel הוא דואר בינלאומי מהיר אשר מאפשר מעקב משלוחים EMS ממוחשב, מחירי שילוח נוחים ונגישות גבוהה לשירות באמצעות סניפי הדואר הפרוסים ברחבי המדינה. היתרון המרכזי של שירות ה-EMS הוא העברת חבילות מהירה ליעדים מרכזיים בעולם - כל התהליך יכול לקחת בין 2 ל-3 ימי עסקים. כמובן שפרק זמן זה משתנה בהתאם ליעד, ולא כולל עיכובים במכס וזמנים נוספים הנדרשים לתהליך השחרור.

דואר ישראל EMS מאפשר לשלוח מכתבים וחבילות עד 20 ק"ג, כאשר שליחת תכשיטים, דברי ערך או כסף מזומן אסורה. יתרון נוסף של שירות EMS הוא מחירים אטרקטיביים לצרכן. מחיר השירות נמוך יותר משירותים מקבילים של חברות שילוח מתחרות, נקוב בשקלים ואינו משתנה בהתאם לתנודות שער הדולר. כל אחד רשאי להשתמש בשירות - לקוחות פרטיים ועסקיים נהנים מנוחות השירות כאחד. מחיר השילוח עם EMS Israel אינו כרוך בתוכן החבילה, אלא במשקלה בלבד, וזוהי עוד סיבה טובה לבחור בשירותים של דואר ישראל למטרת משלוח חבילה לחו"ל.

רוצים לדעת מה מצבה של חבילה שנשלחה באמצעות EMS? מעקב משלוחים EMS נוח ומהיר זמין עבורכם באתר זיפי. כאן תוכלו לעקוב אחרי המשלוח באמצעות הזנת מספר מעקב בשדה המיועד לכך. לאחר שהזנתם את מספר המעקב, יש ללחוץ על הכפתור "מצא". המערכת שלנו תציג לעיונכם את כל הנתונים הרלוונטיים אודות החבילה, כדי שתוכלו לדעת את מיקומה ואת הסטטוס שלה בכל רגע זמן נתון. שירות נוסף שאנו מציעים לכם הוא התראות בזמן אמת. הירשמו עם כתובת המייל שלכם ותמיד תהיו עם היד על הדופק - אנו נעדכן אתכם במייל בכל התנועות של החבילה עד להגעתה ליעד בשלום. מידע ושירותים נוספים בנושא EMS ישראל ניתן לקבל בטלפון במוקד הדואר הארצי - חייגו למספר 171.

קניות בחו"ל עושות לך את זה?

  • כל החנויות המוכרות במקום אחד
  • שירות מגן מכס ישלם את המכס עבורך
  • מחיר בשקלים ושירות לקוחות ישראלי בעברית
  • הזמנה פשוטה עם כל כרטיס אשראי
הרשם עכשיולקוחות שרכשו בזיפי נהנים מהגנה מלאה ממכס