הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
Vintage 18K Solid White Gold & Diamond Filigree Ring, Size 6

Vintage 18K Solid White Gold & Diamond Filigree Ring, Size 6

מחיר המוצר 523.9
מחיר משלוח
חינם!
58.6 58.6 58.6
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
שם מוכר thefirstlarjones (+15931)
מאיפה נשלח Colorado Plateau
תגובות חיוביות 100%
כמות
1 במלאי
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
תיאור
. יש לך 14 ימים כדי להחזיר את הפריט. . יש לך שלושה ימים מרגע שקבלת הפריט לספר לי. אם אתה הולך להחזיר את זה שביעות הרצון שלך היא המטרה שלי, כבר 24 שנים בעסק.
החזר כספי
את הכסף בחזרה
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
14 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
You have 14 days to RETURN the item to me. You have THREE days from the time you receive the item to tell me if you are going to return it. Your satisfaction is my goal, and has been for 24 years in business.
Refund
Money Back
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
14 Days
Shipping cost paid by
Buyer
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

איביי בעברית - קניות בחו"ל

איביי בעברית - פלטפורמת מסחר הכי מפותחת ומתקדמת בעולם, מגיע לישראל כפי שבחיים לא הכרתם אותה. התעניינות הולכת וגוברת באיביי עולה משנה לשנה והיקפי המסחר בפלטפורמה גדלים בעשרות אחוזים. לא יכולנו שלא לשים לב לצורך הולך וגובר בממשק שייתן מענה לקהל הישראלי עם ייחודיות והתאמה יותר טובה ללקוח ישראלי. קניות לעולם לא היו פשוטות יותר – תקלידו את מה שאתם רוצים לקנות באי ביי בעברית ואנחנו ניקח את כל הדאגות שקשורות לתהליכים יותר מסורבלים שאיביי לפעמים מאלצת אותנו לבצע. בעזרת השרות שלנו תוכלו להזמין מוצרים מאיביי ואתרים אחרים ללא שום צורך ברישום ל – PayPal ושירותים אחרים. איביי בעברית לא היה קיים עד עכשיו? אצלנו תוכלו לחפש בעברית באי ביי ולקבל את הפרטים על המוצרים שאתם מחפשים בשפה מוכרת. עוד לא השתכנעתם? אתם מוזמנים להתנסות בחוויה חדשה ולהשתמש באי ביי בעברית.