הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
Planet Motherhood Women's Maternity Pants - Size Medium - Black

Planet Motherhood Women's Maternity Pants - Size Medium - Black

מחיר המוצר 36.7
מחיר משלוח
חינם!
112.5 112.5 112.5
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר יד שנייה
שם מוכר rkerwood (+957)
מאיפה נשלח Perkiomenville, Pennsylvania
תגובות חיוביות 99.6%
כמות
1 במלאי
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
המותג
Planet Motherhood
גדלי מכולות
רגיל
גודל תחתית (נשים)
בינוני
סגנון
מכנסיים Casual
צבע
צבע: שחור
התפר הפנימי
32
סגנון קדמי
דירה
UPC
אינו תקף
Brand
Planet Motherhood
Size Type
Regular
Bottoms Size (Women's)
Medium
Style
Casual Pants
Color
Black
Inseam
32
Front Style
Flat
UPC
Does not apply
תיאור
כל ההחזרות נדרשים לי הודעה עבור מספר rma לפני משלוח חזרה. ללא יוצא מן הכלל. חיובי המשלוח לא יוחזרו ויש 15% דמי חידוש המלאי. הקונה מתחייב גם לקחת תמונות של אריזת המוצר, אם היא אכן מגיעה פגום. אם אין כל בעיה בכלל, עליך 404-702-7910 טקסט או לי הודעה לפני פתיחת חזרה.
החזר כספי
את הכסף בחזרה
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
All returns are required to message me for a RMA Number prior to shipping back. No exceptions. Shipping charges are not refundable and there is a 15% restocking fee. Buyer also agrees to take photos of the packaging and the product if it arrives damaged. If there is any issue at all, you must text 404-702-7910 or message me before opening a return.
Refund
Money Back
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

להזמין מאיביי בעברית

לכל אחד יש חלום, ולחלק מאיתנו הוא מתגשם כאן ועכשיו. זהו תחום רחב וגדל מיום להיום – חוסר מוצרים מגניבים לכל טעם ולכל כיס לא יהיה פה. קחו למשל את Planet Motherhood Women's Maternity Pants: לכאורה מדובר בעוד , אך עם תעיינו בפירוט המוצר, תגלו כי Planet Motherhood Women's Maternity Pants זהו פריט מיוחד העומד בצמרת קטגוריית .

בהזמנת המוצר המדליק הזה דרך איביי בעברית, אתם זוכים בכמה רבדים: המחירים שלנו מהנמוכים בשוק , ההזמנה מהירה ופשוטה ביחס לחנויות אחרות ושירות הגנת זכויות הצרכן עם יחס חם ואישי כלפי כל לקוח. שום דבר לא עוצר אתכם מלהזמין כאן ועכשיו – הוסיפו את המוצר לסל כדי שיופיע ברשימת הקניות שלכם, וכשתסיימו לבחור מוצרים נוספים, השלימו תהליך הזמנה פשוט תוך דקות ספורות. באפשרותכם לשלם עם כל כרטיס אשראי ישראלי ללא צורך בחשבון פייפאל.

איביי בעברית פועלת לשם הטמעת הרגלי צרכנות חכמה בקרב הלקוחות שלה בארץ, ואתם לוקחים בזה חלק פעיל. למה לשלם אקסטרה ולחשוש מספקים לא אמינים, כשאפשר ליהנות מהזמנה נוחה ובטוחה כבר עכשיו? הזמינו שתמיד רציתם דרך איביי בעברית ותראו כמה זה משתלם וכיף!