הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
NWT CALVIN KLEIN Men's BLUE CHECK SLIM-FIT CASUAL NON-IRON DRESS SHIRT 17 36/37

NWT CALVIN KLEIN Men's BLUE CHECK SLIM-FIT CASUAL NON-IRON DRESS SHIRT 17 36/37

מחיר המוצר 88.9
מחיר משלוח
חינם!
132.4 132.4 132.4
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר חדש עם תגיות
שם מוכר 2011murraya24 (+2848)
מאיפה נשלח Cochranton, Pennsylvania
תגובות חיוביות 100%
כמות
1 במלאי
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
המותג
Calvin Klein
גדלי מכולות
רגיל
מידת חולצה שמלה
17
מתאים
כושר רזה
צבע
כחול / לבן
קולר
שטוח
חומר
100% כותנה
דפוס
שמיכות פליז & צ'קים
אורך השרוול
36/37
UPC
796481195259
Brand
Calvin Klein
Size Type
Regular
Dress Shirt Size
17
Fit
Slim Fit
Color
Blue/White
Collar
Spread
Material
100% Cotton
Pattern
Plaids & Checks
Sleeve Length
36/37
UPC
796481195259
תיאור
אנא קרא בעיון את מדיניות החזרה שלי! אני מקבל תשואה מכל סיבה שהיא כל עוד אני מקבל בחזרה את הפריט באופן דומה קיבל את זה, כלומר, ללא ריחות, ללא כתמים או דמעות, עם כל התגים מצורף, וכו הקונה משלם משלוחים. עלות המשלוח המקורי לא יוחזר. אם הפריט סומן כאישיות משלוח חינם, עלות המשלוח המקורי המדויק שלי יקוזז סכום השיבה. החזרה שנשלחה בתוך 14 ימים מיום קבלת יש עמלה של 10% restocking, אם שנשלחה בתוך 30 ימים יהיה 15% דמי חידוש המלאי, כל דבר מעל 30 ימים יהיה תשלום restocking 20%.
החזר כספי
את הכסף בחזרה
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
Please read my return policy carefully! I do accept returns for any reason as long as I receive the item back the same way you received it, ie, no odors, no stains or tears, with all tags attached, etc. Buyer pays return shipping. Original shipping cost will not be refunded. If item was marked as free shipping, my exact cost of original shipping will be deducted from amount of return. Returns postmarked within 14 days of receipt will have a 10% restocking fee, if postmarked within 30 days will be a 15% restocking fee, and anything over 30 days will be a 20% restocking fee.
Refund
Money Back
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

איביי בעברית - קניות בחו"ל

איביי בעברית - פלטפורמת מסחר הכי מפותחת ומתקדמת בעולם, מגיע לישראל כפי שבחיים לא הכרתם אותה. התעניינות הולכת וגוברת באיביי עולה משנה לשנה והיקפי המסחר בפלטפורמה גדלים בעשרות אחוזים. לא יכולנו שלא לשים לב לצורך הולך וגובר בממשק שייתן מענה לקהל הישראלי עם ייחודיות והתאמה יותר טובה ללקוח ישראלי. קניות לעולם לא היו פשוטות יותר – תקלידו את מה שאתם רוצים לקנות באי ביי בעברית ואנחנו ניקח את כל הדאגות שקשורות לתהליכים יותר מסורבלים שאיביי לפעמים מאלצת אותנו לבצע. בעזרת השרות שלנו תוכלו להזמין מוצרים מאיביי ואתרים אחרים ללא שום צורך ברישום ל – PayPal ושירותים אחרים. איביי בעברית לא היה קיים עד עכשיו? אצלנו תוכלו לחפש בעברית באי ביי ולקבל את הפרטים על המוצרים שאתם מחפשים בשפה מוכרת. עוד לא השתכנעתם? אתם מוזמנים להתנסות בחוויה חדשה ולהשתמש באי ביי בעברית.