הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
Men's Volcom Orange/Blue Swim Surf Board Shorts Size 34 Waist

Men's Volcom Orange/Blue Swim Surf Board Shorts Size 34 Waist

מחיר המוצר 63.0
מחיר משלוח
חינם!
118.2 118.2 118.2
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר יד שנייה
שם מוכר wemclaughlinsstore (+1810)
מאיפה נשלח Kissimmee, Florida
תגובות חיוביות 100%
כמות
1 במלאי
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
גדלי מכולות
רגיל
צבע
כחול / כתום
גודל תחתית (לגברים)
34
המותג
Volcom
סגנון
שורט גלישה
Size Type
Regular
Color
Blue/Orange
Bottoms Size (Men's)
34
Brand
Volcom
Style
Board Shorts
תיאור
אנו גאים להציע מדיניות החזרה על מרבית הפריטים שלנו (מספר חריגים עשויים לכלול פריטי אספנות, חלקי חילוף או מכירת החיסול פריטים במחיר למכירה מהירה מסוימים - החריגים יצוינו בבירור הרישום). אנא ראה הכללים של ebay להחזרות אשר לכסות כמה פריט יוחזר (באותו המצב כפי שנשלחו, כולל תגים לא להסיר פריטים חדשים וכדומה): http://pages.ebay.com/help/policies/return-item-condition.html. פריטים פגום (לרבות, במיוחד עשן סיגריות) יוחזר לקונה על חשבונו של הקונה, הקונה ידווחו ל- ebay. אנו גובים תשלום restocking כדי לכסות את האריזה והמשלוח םימולשתו תויולע admin מעורב מנהל את החנות. אנחנו רוצים שתהיה מאושר עם הרכישה שלך אבל אנחנו גם מצפים לא להיות מנוצלים על לפעול בשירות לקוחות ebay עם תיעוד ותמונות במיל גבוהה המקורי לפי הצורך. רוצה לטפל בך טוב ולא להיות מטופלים בדיוק ואנו מחויבים להרוויח העסק של הקונים הגדול רבים ב- ebay.
החזר כספי
את הכסף בחזרה
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
We are proud to offer a return policy on most of our items (some exceptions may include certain collectibles, auto parts or closeout items priced for quick sale - any exceptions will be clearly stated in the listing). Please see eBay’s rules for returns which cover how an item must be returned (same condition as sent, including tags not removed from new items etc.): http://pages.ebay.com/help/policies/return-item-condition.html. Items returned damaged (including and especially CIGARETTE SMOKE) will be returned to buyer at buyer’s expense and buyer will be reported to eBay. We do charge a restocking fee to cover packaging and shipping costs and admin fees involved in running the store. We want you to be happy with your purchase but we also expect to not be taken advantage of and will take action with eBay customer service with documentation and original high res. photos as necessary. We want to treat you well and be treated just the same and are committed to earn the business of the many great buyers on eBay.
Refund
Money Back
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
מכירת המוצר הסתיימה
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

איביי בעברית - קניות בחו"ל

איביי בעברית - פלטפורמת מסחר הכי מפותחת ומתקדמת בעולם, מגיע לישראל כפי שבחיים לא הכרתם אותה. התעניינות הולכת וגוברת באיביי עולה משנה לשנה והיקפי המסחר בפלטפורמה גדלים בעשרות אחוזים. לא יכולנו שלא לשים לב לצורך הולך וגובר בממשק שייתן מענה לקהל הישראלי עם ייחודיות והתאמה יותר טובה ללקוח ישראלי. קניות לעולם לא היו פשוטות יותר – תקלידו את מה שאתם רוצים לקנות באי ביי בעברית ואנחנו ניקח את כל הדאגות שקשורות לתהליכים יותר מסורבלים שאיביי לפעמים מאלצת אותנו לבצע. בעזרת השרות שלנו תוכלו להזמין מוצרים מאיביי ואתרים אחרים ללא שום צורך ברישום ל – PayPal ושירותים אחרים. איביי בעברית לא היה קיים עד עכשיו? אצלנו תוכלו לחפש בעברית באי ביי ולקבל את הפרטים על המוצרים שאתם מחפשים בשפה מוכרת. עוד לא השתכנעתם? אתם מוזמנים להתנסות בחוויה חדשה ולהשתמש באי ביי בעברית.