0 0
/ הרשמה
התחבר
הרשם
הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
Men's Dress Socks Stacy Adams Solid Plain 25 Colors Size 6-12

Men's Dress Socks Stacy Adams Solid Plain 25 Colors Size 6-12

מחיר המוצר 38
מחיר משלוח
חינם!
98.3 98.3 98.3
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר חדש עם תגיות
שם מוכר skumar2116 (+5320)
מאיפה נשלח Hickory, North Carolina
תגובות חיוביות 99.7%
צבע

נא לבחור
כמות
100+ מקסימום פר לקוח
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 498
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
המותג
Stacy Adams
סגנון
השמלה
גודל של גרב
6-12
דפוס
גיאומטרי
Brand
Stacy Adams
Style
Dress
Sock Size
6-12
Pattern
Geometric
תיאור
להחזיר משלוח ישולם על ידי הקונה. המשלוח המקורי (אקספרס או עדיפות) ששילם הקונה בזמן הרכישה שאינו ניתן להחזר. פריט יתקבלו לשם קבלת החזר או exchange רק אם זה במצב חדש עם תגים, בתיבה המקורית. תקבלו מחזיר או בורסות ושטרות או בגדים. אם אתה לא מרוצה מכל סיבה שהיא, אנו נשמח יותר להחליף את הפריט שלך. להחליף או להחזיר רק בתוך 30 ימים מיום קבלת במצב המקורי עם תגים, בתיבה המקורית. אנא שלח לנו דוא ל לפני שחזר את הפריט.
החזר כספי
את הכסף חזרה או exchange (לבחירה של הקונה).
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
Return Shipping will be paid by buyer. Original shipping (Express or Priority) paid by buyer at the time of purchase is non refundable. Item will be accepted for refund or exchange ONLY if it’s in a new condition with tags and in the original box. We will not accept returns or exchanges on WORN shoes or clothing. If you are not satisfied for any reason, we'll be more than happy to exchange your item. Exchange or Return only within 30 days of receipt in original condition with tags and in the original box. PLEASE EMAIL US BEFORE RETURNING THE ITEM.
Refund
Money back or exchange (buyer's choice)
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 498
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

איביי בעברית - קניות בחו"ל

איביי בעברית - פלטפורמת מסחר הכי מפותחת ומתקדמת בעולם, מגיע לישראל כפי שבחיים לא הכרתם אותה. התעניינות הולכת וגוברת באיביי עולה משנה לשנה והיקפי המסחר בפלטפורמה גדלים בעשרות אחוזים. לא יכולנו שלא לשים לב לצורך הולך וגובר בממשק שייתן מענה לקהל הישראלי עם ייחודיות והתאמה יותר טובה ללקוח ישראלי. קניות לעולם לא היו פשוטות יותר – תקלידו את מה שאתם רוצים לקנות באי ביי בעברית ואנחנו ניקח את כל הדאגות שקשורות לתהליכים יותר מסורבלים שאיביי לפעמים מאלצת אותנו לבצע. בעזרת השרות שלנו תוכלו להזמין מוצרים מאיביי ואתרים אחרים ללא שום צורך ברישום ל – PayPal ושירותים אחרים. איביי בעברית לא היה קיים עד עכשיו? אצלנו תוכלו לחפש בעברית באי ביי ולקבל את הפרטים על המוצרים שאתם מחפשים בשפה מוכרת. עוד לא השתכנעתם? אתם מוזמנים להתנסות בחוויה חדשה ולהשתמש באי ביי בעברית.