0 0
/ הרשמה
התחבר
הרשם
הזמנה פשוטה מכל העולם
עם שירות לקוחות בעברית
3,12 Pairs Men's Super Warm Heavy Thermal Merino Wool Winter Socks ONE SIZE

3,12 Pairs Men's Super Warm Heavy Thermal Merino Wool Winter Socks ONE SIZE

מחיר המוצר 27
מחיר משלוח
חינם!
105.7 105.7 105.7
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר חדש עם תגיות
שם מוכר sept8288 (+12101)
מאיפה נשלח Flushing, New York
תגובות חיוביות 99%
כמות

נא לבחור
כמות
100+ מקסימום פר לקוח
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 742
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
המותג
N/A
סגנון
יומיומי
גודל של גרב
מידה אחת
צבע
רב גוני
חומר
45% צמר מרינו
דפוס
מוצק
מדינה/אזור של ייצור
סין
Brand
N/A
Style
Casual
Sock Size
One Size
Color
Multi-Color
Material
45% Merino Wool
Pattern
Solid
Country/Region of Manufacture
China
תיאור
אנו מבצעים החלפות ומחזירה בתוך 30 יום ממועד משלוח המקורי. החזרת כל חייב להיות במצב המקורי, אין לענוד את המוצר. אנחנו לא החזר דמי משלוח. גם כאשר הפריט מופיע בתור "משלוח חינם", אנחנו עדיין לחול על דמי המשלוח. לכן, דמי המשלוח ינוכו החזר. ברגע שקיבלנו את הפריט, יוחזר מחיר הרכישה המלא פחות דמי המשלוח (אם הפריט נשלח ללא תשלום). משלוח על להחזיר ולהחליף את הפריטים אחראית על-ידי הלקוחות.
החזר כספי
את הכסף בחזרה
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
We accept exchanges and returns within 30 days of original delivery date . All returns must be in original condition, the product MUST NOT be worn. We DO NOT REFUND SHIPPING COSTS. Even when the item listed as "Free shipping", we still incur in shipping costs. Therefore, shipping fee will be deducted from refund. Once we have received the item, the full purchase price minus the shipping fee ( if the item shipped for free) will be refunded. Shipping charges on return and exchange items responsible by the customers.
Refund
Money Back
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 742
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

איביי בעברית - קניות בחו"ל

איביי בעברית - פלטפורמת מסחר הכי מפותחת ומתקדמת בעולם, מגיע לישראל כפי שבחיים לא הכרתם אותה. התעניינות הולכת וגוברת באיביי עולה משנה לשנה והיקפי המסחר בפלטפורמה גדלים בעשרות אחוזים. לא יכולנו שלא לשים לב לצורך הולך וגובר בממשק שייתן מענה לקהל הישראלי עם ייחודיות והתאמה יותר טובה ללקוח ישראלי. קניות לעולם לא היו פשוטות יותר – תקלידו את מה שאתם רוצים לקנות באי ביי בעברית ואנחנו ניקח את כל הדאגות שקשורות לתהליכים יותר מסורבלים שאיביי לפעמים מאלצת אותנו לבצע. בעזרת השרות שלנו תוכלו להזמין מוצרים מאיביי ואתרים אחרים ללא שום צורך ברישום ל – PayPal ושירותים אחרים. איביי בעברית לא היה קיים עד עכשיו? אצלנו תוכלו לחפש בעברית באי ביי ולקבל את הפרטים על המוצרים שאתם מחפשים בשפה מוכרת. עוד לא השתכנעתם? אתם מוזמנים להתנסות בחוויה חדשה ולהשתמש באי ביי בעברית.