0 0
/ הרשמה
התחבר
הרשם
איביי בעברית - פשוט לקנות מחו"ל
2in1 Maternity & Nursing Top Pregnancy Pregnant Breastfeeding Top Tunic Dress

2in1 Maternity & Nursing Top Pregnancy Pregnant Breastfeeding Top Tunic Dress

מחיר המוצר 58.2
מחיר משלוח
חינם!
97.9 97.9 97.9
זמן אספקה 30 ימי עבודה בממוצע
מצב המוצר חדש ללא תגיות
שם מוכר valueformoney4u (+80741)
מאיפה נשלח Chicago
תגובות חיוביות 99.4%
צבע

נא לבחור
גודל

נא לבחור
כמות
37 מקסימום פר לקוח
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 12
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת
המותג
maboobie
סגנון
טוניקה
אירוע
יומיומי
חומר
פוליאסטר
המחשוף
הצוואר הצוות
סגנון השרוול
ללא שרוולים
תכונה
שכבה כפולה
גדלי מכולות
רגיל
טיפול בבגדים
לכביסה במכונה
UPC
אינו תקף
גודל (נשים)
L,XXL
מימוש מהיר
כן
Brand
maboobie
Style
Tunic
Occasion
Casual
Material
Polyester
Neckline
Crew Neck
Sleeve Style
Sleeveless
Feature
Double Layer
Size Type
Regular
Garment Care
Machine Washable
UPC
Does not apply
Size (Women's)
L,XXL
Fast Fulfillment
YES
תיאור
עבור כל החזרות, קונים עליך לפנות אלינו ובצע את השלבים תהליך החזרה שלנו לפני שליחת הפריט חזרה אלינו. -פריטים שנשלחו בחזרה ללא אישור לא יעובדו. -עליך לפנות אלינו באמצעות הדוא ל שלנו ולתאר סיבה תוך 30 יום מיום ההגעה פריטים. -הפריט צריך להיות הגיעו לכאן במצב חדש, נפתחה מחדש-לברא. -כל האביזרים/חלקי חייבים להישאר באריזות המקוריות. -דמי משלוח וטיפול לא יוחזרו. -הקונה יהיה אחראי chargeswe להציע החלפת או החזר כספי (בסיס בתנאי שונים להנפקת החזר כספי חלקי או מלא) עבור כל הפריטים פגומים, אבל תמונה יש צורך את ההתייחסות מראש, יש לדווח לנו בתוך חודשיים.; אם אתה לא כמו הפריטים מכל סיבה שהיא, אנא תן לנו לדעת תוך 14 ימים על קבלה, החזר מלא, תשלום משלוח אי-כלילה (משלוח חינם להיות תנכה בפועל משלוח דמי usu. בתוך 3 ליש ט עבור פריט בתוך 500 גרם), תינתן לאחר הקונה לשלוח בחזרה את כל החלקים עם החבילה המקורי, כולל כל חבילה ההחזרה יש צורך לכתוב מידע ברור שם הקונה , פריט מספר, קוד פריט את החבילה המקורי, ולחזור סיבות.; אנו נחזיר או exchange אחרי חבילה להגיע אלינו וזה הוא מוערך מאוד אם אתה מסוגל לשלוח לנו האיתור מספר או אישור כדי לאשר החזרה.; כל הפריטים שניתן להחזיר צריך להיות במצב המקורי, אנו לא מקבלים פריט אשר חסרים חלקים; ניזוק עקב תאונות, פיסי, מים, אש, בחשמל, כוח עליון, אסונות טבע או התעללות אחרים; עם האף ופוגע הריח.; לאור ההבדל בין המסכים השונים, התמונה שלא לשקף את צבע בפועל של הפריט. אנו מבטיחים שהסגנון הוא זהה כפי שמוצג בתמונות, אבל לא את הביצועים אותו על גופים שונים כמו בדגם.
החזר כספי
את הכסף חזרה או exchange (לבחירה של הקונה).
החזרת מקובל
החזרת מקובל
החזרת בתוך
30 ימים
הוצאות משלוח ששולם על ידי
הקונה
Description
For all returns, buyers must contact us and follow our return process steps before sending back the item to us. - Items sent back without authorisation will not be processed. - Must contact us via our email and describe reason within 30 days of items arrival. - The item need to be arrived back here in new, unopened and re-saleable condition. - All accessories/parts must remain in their original packaging. - Shipping and handling fees will not be refunded. - Buyer will be responsible for chargesWe will offer replacement or refund ( base on different condition to issue partial or full refund ) for all DEFECTIVE items, but a photo is needed for our reference beforehand and should be reported to us within 2 monthes.;If you do not like the items for any reasons, please let us know within 14 days upon receive, full refund, EXCLUDE DELIVERY CHARGE ( free shipping will be deduct the actual shipping fee usu. within 3 pound for item within 500g ), will be given after buyer send back the all the parts with original package, all the RETURN PARCEL is needed to write CLEAR information includes buyer name, item number, item code on the original package, and return reasons.;We will refund or exchange item you want after parcel reach us and it is very appreciated if you would send us tracking number or certificate to confirm return.;All items can be returned should be in original condition, we do NOT accept item which is missing parts; damaged due to accidents, physical force, water, fire, power surge, acts of God, natural disasters or other misuse; with nose impairing smell.;Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures, but not the same performance on different bodies as on the model.
Refund
Money back or exchange (buyer's choice)
Returns accepted
Returns Accepted
Returns within
30 Days
Shipping cost paid by
Buyer
לא ניתן לשלוח לארץ
כמות הזמנות עד כה: 12
טכנולוגיית הצפנה מתקדמת

להזמין מאיביי בעברית

כאשר מדובר בזוגיות, הרי אין שום ספק שהאופי קודם ליופי. אך אנו סבורים שהגעתם לפה על מנת להזמין מחו"ל ולחסוך ולא בשביל הרצאה פילוסופית על זוגיות אז... למה שלא תיהנו משני העולמות? שאתם רואים כאן, 2in1 Maternity & Nursing Top, זו בחירה מומלצת באם הינכם לא מחפשים פשרה בין מחיר לתמורה אלא מוצר שמספק מקסימום איכות במינימום השקעה מצידכם.

שפע באתר זיפי הזמנה פשוטה מחו"ל הם מראה מרשים. זה שלאחר חיפושים הגעתם דווקא לעמוד הספציפי באיביי בעברית, מעיד עם טעם טוב ותחושת בטחון האופייניים לכם. בזכות לקוחות כמוכם אנו מקדמים את תרבות הצרכנות בארץ – כי צרכן נבון לא משלם אקסטרה ולא ממהר לעוט לעבר מוצרים מעוררי ספקות ממוכרים לא אמינים. זה סיפור אחר – שלל התכונות החיוביות של המוצר כוללות מבנה מעוצב וארגונומי, ירידה קפדנית לפרטים וסגנון מודרני ייחודי. ייתכן ותמצאו מוצרים דומים בשוק, אך אנו ממליצים להיזהר מחיקויים וממשווקים לא אמינים. איביי בעברית היא זירת הקניות הבטוחה שלכם.

אם הגעתם לכאן, אין סיבה לדאגה. אתם נמצאים לזיפי, פלטפורמת קניות מבוקרת ובטוחה – אצלנו תקפים חוקי החזרת מוצרים ומנגנוני הגנת נתונים אישיים שומרים על הפרטיות שלכם. בזיפי הפכו את תהליך הזמנת ומוצרים אחרים מחו"ל ממסובך ומייגע לחוויה כיפית ופשוטה – זהו הרגע המושלם כדי להתחיל ליהנות מהזמנת מוצרים מחו"ל דרך איביי בעברית!