הזמנות
0
אלי אקספרס
איביי
אמריקה
שיין
Outlet מותגים
פחות מ-
פחות מ-₪5
Inflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)-animated-imgInflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)-animated-imgInflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)
הגדל תמונה במעבר עכבר

ילדיםInflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)

גודל:  בחר
צבע:  בחר
134.6 236.1 
-43%
ניתן לפרוס לתשלומים

מחיר משלוח ליחידה

74.1

זמן אספקה מארה"ב 30 ימי עבודה בממוצע

כמות:
המוצר במלאי
Inflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)
Inflatable Travel Foot Rest Pillow, Kids Airplane Bed, Adjustable Height Leg Pillow for Air Travel, Make a Flat Bed for Kids and Toddlers, Great for Airplane, Train, car(Grey, 1 Pack)
134.6 236.1 
-43%

מגן מכס של זיפי

קניה בראש שקט: מכס ושאר המסים - עלינו!
למידע נוסף

תראו כמה אהבה!

מעל 4985 אנשים כבר קנו את המוצר

ניתן לפרוס לתשלומים

החלוקה לתשלומים אפשרית כאשר שווי המוצרים שבסל הוא מעל 300 ₪

קצת על המוצר

חומר

בד

צבע

אפור

ממדי מוצר

19 ליטר x 10.8 ואט x 15 שעות

מותג

Maliton

גודל

1 Pack

חייבים אביזרי טיסה להורים

מלא את הרווח בין שני מושבים עם כרית נסיעות זו כדי להאריך את אורך המושב. המשטח הנוסף יכול לאפשר לילדים לשכב שטוח או להרים את הרגל לשינה טובה יותר, או להיות פלטפורמה לילדים לשחק צעצועים ולהירגע. מבוגרים יכולים גם ליהנות מהמשטח הנוסף מהכרית כדי לקבל את האפשרויות לשנות תנוחת ישיבה, לשבת רגליים משוכלות, רגליים כפופות או פשוט להרים אותו לבחירתכם.

שסתום מכסה כפול וגובה מתכוונן

יש לנפח רק את החדר התחתון לגובה של רמה אחת, רק את החדר העליון לגובה של 2 מפלסים, או את שני החדרים לגובה מלא. שסתום מיוחד מיועד לאינפלציה קלה יותר.

נייד וקל משקל

משענת כף הרגל שוקלת רק 0.8 ליברות. ניתן לקפל לתיק שרוך 9x10 לנשיאה ושטוח לקוביות ישיבה/צפות בגודל 17x12x18 בעת הצורך.

אין צורך ב-airpump

בדקנו. לפוצץ אותו עם הפה זה מהיר יותר מאשר להשתמש במשאבה ידנית וזה מוריד את הטרחה של הבאת משאבה ועשיית רעש בטיסה.

הופסק על-ידי היצרן

לא

ממדי מוצר

17 x 12 x 18 אינץ '; 11.04 אונקיות

מספר דגם פריט

M-TFP001-GR

התאריך הראשון זמין

יוני 13, 2018

יצרן

מליטון

הערה

המוצרים החשמליים מעוצבים ומיועדים לשימוש בארה"ב. יש סוגי מתח חשמלי ושקעים שונים בעולם וייתכן שמוצר זה ידרוש מתאם או ממיר לצורך שימוש בישראל. יש לבדוק מהו המתח החשמלי במוצר לפני ביצוע הרכישה.

מדיניות החזרת המוצר
אין אפשרות להחליף או להחזיר את המוצר לאחר הרכישה.