הזמנות
0
אלי אקספרס
איביי
אמריקה
שיין
Outlet מותגים
פחות מ-
פחות מ-₪5

הצהרת נגישות

זיפי פועלת ותמשיך לפעול לשפר ולייעל את הנגישות והשימוש במידע שמצוי באתר האינטרנט zipy.co.il ובכלל זה, להפוך אותו לנגיש ושימושי יותר עבור כל משתמשים בעלי לקויות. זיפי כיום בתהליך בהטמעת ההוראות והסטנדרטים הרלוונטיים של תקן ישראלי 5568 שאימץ את "World Wide Web Consortium's Web Content Accessibility Guidelines 2.0". האתר שלנו ייבחן וייבדק מתקופה לתקופה על ידי תוכנות מתאימות ומשתמשים בעלי מוגבלויות שיבדקו את הטכנולוגיות שהותאמו לאתר ואת נוחיות השימוש בו.

אז מה התנגשנו?

  1. המחשב שלך יכול לקרוא את דפי האינטרנט בקול: אתר זה מאפשר למחשב לקרוא בקול את התוכן של זיפי באמצעות תוכנה מתאימה שמאפשרת להאזין לדפי אינטרנט כדוגמת BrowseAloud וכו'.
  2. שימוש, ביצוע פעולות באתר ורכישה בזיפי באמצעות המקלדת בלבד: אתר זה מאפשר שימוש במקשים חמים לשיפור התמצאות, קבלת מידע וביצוע פעולות באתר זיפי. בהרבה מהדפים אצלנו ניתן למצוא מקש "המשך" שמאפשר להמשיך לעמוד הבא או לחזור למסך הקודם. מקשים חכמים ומקשי שליטה אחרים יהיו בין היתר בהתאם לדפדפן בו נעשה שימוש והגרסה שלו.
  3. הגדלת הטקסט באתר: כיום, באמצעות כמעט כל דפדפן מודרני ניתן להגדיל ולהקטין את הטקסט באתר, גם באמצעות שימוש במדלקת המחשב בלבד.
  4. הגדלה נוספת: אם הגדלת הטקסט באמצעות הדפדפן לא מספיקה כדי להפוך אותו לקריא בדף האינטרנט, ניתן לבצע הגדלה נוספת של הטקסט באמצעות סרגל ההנגשה.
  5. שינוי רקע וצבע טקסט: לאלו שמוצאים קושי בקריאת התוכן באתר בגלל צבע הרקע, צבע הטקסט או הניגודיות בניהם, ניתן כיום להחליף את הצבעים באמצעות סרגל ההנגשה, שעובד על רוב דפדפני האינטרנט המודרניים.

הנגשת אתר זיפי הוא תהליך מתמשך ולכן אנו נשמח לקבל פידבקים לגבי השימוש באתר, היכן אפשר להתייעל ומה לשנות כדי להפוך אותו לנגיש יותר. בכל שאלה או עניין אחר ניתן לפנות אלינו בכתובת המייל [email protected].