אלי אקספרס
איביי
אמריקה
שיין
Outlet מותגים
TEMU
פחות מ-
פחות מ-₪5

זיפי מאחדת את החנויות הכי גדולות ברשת

אנו פועלים למטרה אחת – לפשט את תהליך ההזמנה מחו"ל.

הסיפור שלנו

התמכרנו לקניות מחו"ל שנים לפני שהקמנו את זיפי. המחירים שחוסכים לנו כסף והמבחר בחו"ל שעולה על המבחר בכל חנות או רשת בארץ.
למרות כל היתרונות, המשכנו להיתקל בבעיות בקנייה מחו"ל. שני דברים היו חסרים לנו: פשטות ושקיפות.
אנחנו לא היחידים - חברים, מכרים ובני משפחה נתקלו גם הם בתהליכי הזמנה מסורבלים, נסיונות כושלים לקבלת החזר כספי ויחס אדיש ואפילו מזלזל מצד שירות הלקוחות של החנויות הגדולות.

לכן - החלטנו להקים את זיפי.
זיפי הוא אתר אחד שנותן מענה לכל הבעיות שכרוכות בהזמנת מוצרים מחו"ל. המטרה הייתה ברורה - לאפשר ללקוחות מישראל ליהנות מכל היתרונות של איביי, אלי אקספרס ואמאזון בפשטות ובמהירות, ובלי סיבוכים מיותרים. פתחנו את זיפי ב-2013, ואם מישהו היה אומר לנו אז שבעוד מספר שנים יהפוך האתר לזירת שופינג שמאות אלפי ישראלים נכנסים אליה באופן קבוע היינו צובטים את עצמנו ואת מי שאמר לנו את זה…. והנה אנחנו כאן :)

היתרונות של זיפי

  • לא צריך להירשם לאתר לפני שמבצעים הזמנה. ההרשמה נעשית תוך כדי הרכישה הראשונה באתר והמערכת מזהה אותך בהמשך. המערכת מזהה אותך בהמשך כך שאפשר ליהנות מגישה נוחה ומהירה לכל החנויות שיש בזיפי.

  • יש עם מי לדבר - שירות לקוחות ישראלי של זיפי ישמח לעזור בכל שאלה וילווה אותך מרגע הקנייה ועד לקבלת המוצר, וגם לאחר מכן.

  • הזמנה גם עם כרטיס אשראי ישראלי - בזיפי אפשר להזמין עם ישראכרט או מכל כרטיס שאינו בינלאומי.

  • מגן מכס - שירות ייחודי של זיפי אשר כשמו כן הוא - מגן עליך ממס המכס ומשאר מיסי הייבוא. השירות מעניק לך החזר כספי מלא אם ההזמנה שלך נדרשת בתשלום מיסים.

  • מעקב הזמנות נוח בזמן אמת - אזור ייעודי באתר מאפשר לך לצפות בכל ההזמנות שביצעת, גם בעודן בחו"ל, וגם לנהל שיחה עם מוכרים ולברר את סטטוס המשלוח.

הסניפים של זיפי בישראל ובאירופה

צרו איתנו קשר במייל, אנחנו עונים תמיד
office-photo
ישראל, באר שבע[email protected]
office-photo
קפריסין, ניקוסיה[email protected]
office-photo
רומניה, בוקרשט[email protected]
office-photo
פורטוגל, ליסבון[email protected]

המטרה שלנו

נוחות ופשטות

אנחנו מאמינים בפשטות. בנינו את המערכת בצורה הפשוטה והידידותית ביותר שאפשר. הקנייה מתבצעת בעזרת כמה קליקים עם העכבר, וקל מאוד להבין כיצד פועל האתר. תרגמנו את כל מה שהיה ניתן לתרגם- הרבה יותר קל לעיין במוצרים כשהקטגוריות בשפה מוכרת.

שיפור מתמיד

זיפי שואפת תמיד לשפר את המערכת. ברקע של האתר אנחנו מפתחים מנגנונים שעוזרים לנו להבין איך אפשר לחסוך לכם, לא רק בכסף על הקניות, אלא גם בזמן שאתם מבלים בחיפוש מוצרים שמעניינים אתכם. אנחנו שואפים להציג למשתמשים שלנו את המוצרים הרלוונטיים ביותר לחיפוש שלהם. קבוצות מיקוד עוזרות לנו להצביע על מקומות שניתן לשפר, ואנחנו תמיד קשובים להצעות של גולשים כדי להפוך את המערכת נוחה ואינטואיטיבית עוד יותר.

  • media-logoכל המוצרים וההנחות מחכים לכם
  • media-logoחוויית קנייה נוחה ונעימה
  • media-logoבשורה התחתונה: אתר יעיל
  • media-logoאתר זיפי: הגוגל של השופינג
  • media-logoכל החנויות המוכרות במקום אחד