אודותינו

מה אנחנו עושים

זיפי, הינה פלטפורמה אשר מציעה למשתמשים לרכוש בצורה נוחה מוצרים מחו"ל. כאן תוכלו להזמין מוצרים ישירות מאתרים כגון: Ebay, Amazon, וכו'. אין צורך לפתוח חשבון בכל אתר בנפרד, אין צורך ב-PayPal ושרותי שילוח חיצוניים, אנו מספקים לכם את כל השירותים הללו במקום אחד – רק בזיפי. אנחנו פועלים כפלטפורמה מקשרת בלבד, מה שאומר שאת המוצרים מספקים המוכרים דרך הפלטפורמות המוצגות.


על המייסדים

זה התחיל כשיחה פשוטה בין שלושה חברים. הנושא עסק בבעיה מאוד ספציפית: שלושתם היו צריכים להזמין מוצרים מחו"ל להורים/חברים/מכרים בעבודה אשר לא ידעו איך לעשות זאת - עם איזה חברת משלוח שולחים את המוצר? מה עושים במידה ואין חשבון PayPal פעיל, וכמובן איך להתמודד עם הבעיה הגדולה ביותר - חנויות אשר לא שולחות מוצרים לישראל. בסוף השיחה, הוחלט לשים קץ לבעיות הללו וכך נולד הממשק Zipy. כך, שני סטודנטים להנדסת תוכנה מאוניברסיטת בן-גוריון וסטודנט לכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית החלו את הפרויקט הנועז והאמביציוזי. הצוות כבר עבד במספר מיזמים לפני כן, והמשימה הייתה ברורה.


נוחות ופשטות

אנחנו מאמינים בפשטות. הקמנו ויצרנו את המערכת בצורה פשוטה וידידותית ככל האפשר. הקניה מתבצעת באמצעות מספר קליקים מינימאלי עם העכבר, וקל מאוד להבין כיצד האתר פועל. בנוסף, תירגמנו עבורכם את כל מה שהיה ניתן לתרגם - הרבה יותר קל לעיין כאשר הקטגוריות בשפה מוכרת.


התייעלות

חברת זיפי תמיד שואפת לשפר את המערכת. בנוסף לפעילות השוטפת, אנו מפתחים מנגנונים, אשר באים לעזור לנו להבין איך ניתן לחסוך לכם, לא רק בכסף על הקניות, אלא גם בזמן שאתם מבזבזים על חיפוש המוצרים שמעניינים אתכם. אנו שואפים להציג למשתמשים שלנו את המוצרים הרלוונטיים ביותר עבורם.

קבוצות מיקוד עוזרות לנו להצביע על מקומות שניתן לשפר, כדי לעשות את המערכת נוחה ואינטואיטיבית עוד יותר בעיני המשתמשים.


אנו שמחים לעמוד לשירותכם ומקווים שהצלחנו לספק לכם חווית גלישה מיוחדת במינה כאן אצלנו בזיפי.


בברכה, צוות ההנהלה.