אודותינו

מה אנחנו עושים

זיפי, היא פלטפורמה שמציעה למשתמשים לרכוש בצורה נוחה מוצרים מחו"ל. כאן תוכלו להזמין מוצרים ישירות מאתרים כמו: Ebay, Amazon, וכו'. אין צורך לפתוח חשבון בכל אתר בנפרד, אין צורך ב-PayPal ושרותי שילוח חיצוניים, אנו מספקים לכם את כל השירותים הללו במקום אחד – אצלנו. אנחנו פועלים כפלטפורמה מקשרת בלבד, מה שאומר שאת המוצרים מספקים המוכרים דרך הפלטפורמות המוצגות.


על המייסדים

זה התחיל כשיחה פשוטה בין שלושה חברים. הנושא התעסק בבעיה מאוד ספציפית: שלושתם היו צריכים להזמין מוצרים מחו"ל כי הורים/חברים/מכרים בעבודה לא ידעו איך לעשות זאת - עם איזה חברת משלוח שולחים את המוצר, מה עושים אם אין חשבון PayPal פעיל וכמובן איך להתמודד עם בעיה שחנויות לא שולחות מוצרים לישראל. בסוף השיחה, הוחלט לשים קץ לבעיות הללו וכך נולד הממשק Zipy. כך, שני סטודנטים להנדסת תוכנה מבן-גוריון וסטודנט לכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית החלו את הפרויקט הנועז ואמביציוזי. הצוות כבר עבד במספר מיזמים לפני כן, והמשימה הייתה ברורה.


נוחות ופשטות

אנחנו מאמינים בפשטות. בנינו את המערכת בצורה הפשוטה והידידותית ככל האפשר. הקניה מתבצעת אחרי כמה קליקים עם העכבר, וקל מאוד להבין כיצד האתר פועל. תרגמנו עבורכם את כל מה שהיה ניתן לתרגם- הרבה יותר קל לעיין כאשר הקטגוריות בשפה מוכרת.


התייעלות

חברת זיפי תמיד שואפת לשפר את המערכת. ברקע לפעילות השוטפת, אנו מפתחים מנגנונים, אשר באים לעזור לנו להבין איך ניתן לחסוך לכם, לא רק בכסף על הקניות, אלא גם בזמן שאתם מבזבזים על חיפוש המוצרים שמעניינים אתכם. אנו שואפים להציג למשתמשים שלנו את המוצרים הרלוונטיים ביותר.

קבוצות מיקוד עוזרות לנו להצביע על מקומות שניתן לשפר, כדי לעשות את המערכת נוחה ואינטואיטיבית עוד יותר בעיני המשתמשים.


אנו שמחים לעמוד לשירותכם ומקווים שהצלחנו לספק לכם חוויה מיוחדת כאן אצלנו בזיפי.


בברכה, צוות ההנהלה.